Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості Сумщини: кузня кадрів у Хоружівці працює на повну потужність

Навчальне відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Недригайлівського району розпочало відлік своєї діяльності 18 жовтня 2018 року. Відтоді на базі цього відділення успішно також працює перший і поки що єдиний в Україні Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості.

11:17 23.03.2021

Служба зайнятості Сумщини спільно з регіональною асоціацією міст України вчить старост

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» започаткували навчальні семінари для старост об’єднаних територіальних громад.

10:28 18.03.2021

Служба зайнятості Сумщини запрошує на роботу в Ізраїлі. Легально і без посередників

Перші 12 наших земляків разом з представниками інших областей України на початку березня вилітають до Ізраїлю на роботу. Серед них – опалубники, арматурники, штукатури, лицювальники-плиточники тощо

09:17 05.03.2021

Служба зайнятості Сумщини: чи обов’язково відвідувати тренінги та семінари, якщо ти професіонал у своїй сфері?

- Для того, щоб залишатися на вершині успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги та майстер-класи, - ділиться переконаннями директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – У нашому випадку йдеться не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів. Далі наводимо декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.

08:00 25.02.2021

В. Підлісний: «В арсеналі обласної служби зайнятості чимало важелів, які сприяють пошуку роботи тим, хто її потребує»

Днями на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск слухачів з професії «Електрогазозварник».

11:56 12.02.2021