Відділ соціального захисту населення

Мінсоцполітики та Мінветеранів уклали двосторонній договір про інформаційну взаємодію

Мінсоцполітики продовжує впроваджувати інформаційні обміни між Єдиною інформаційною системою соціальної сфери та реєстрами інших відомств. 01 вересня 2023 року, між Міністерством у справах ветеранів України та Міністерством соціальної політики України було укладено договір про інформаційну взаємодію.

11:15 01.09.2023

Мінсоцполітики та Всесвітня продовольча програма ООН обʼєднують зусилля для фінансової підтримки пенсіонерів, що проживають на територіях активних або можливих бойових дій

З початку повномасштабної військової агресії російської федерації міжнародні гуманітарні організації активно надають підтримку Україні й українським громадянам. Гуманітарна допомога спрямовується не тільки у вигляді продуктів/медикаментів/речей першої необхідності, а й  у вигляді послуг та грошових виплат.

10:55 01.09.2023

Нові правила ввезення гуманітарної допомоги: просто, швидко, прозоро

29 серпня на засіданні Уряду буде презентовано проект постанови "Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану”. З моменту її прийняття зміняться правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги, а інформація про неї буде оцифрована в автоматизованій системі.

09:20 30.08.2023

Хто може отримати субсидію та як вона нараховується

Отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу. Цей платіж обчислюється індивідуально, за єдиною формулою, і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.

10:21 14.08.2023

Мінсоцполітики закуповуватиме товари і роботи за кошти міжнародних донорів через електронну систему закупівель Prozorro

04 серпня 2023 року Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість закуповувати товари і роботи за кошти міжнародних донорів через  електронну систему закупівель Prozorro.

14:27 07.08.2023