Військовий облік

Військовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі й хто звільняється від мобілізації?

Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду.

06:34 28.12.2022

До уваги аграріїв! Відстрочки від призову на військову службу продовжено

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 № 1345 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2022 № 1259 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації».

08:25 07.12.2022

За участі Мінагрополітики відбудеться вебінар щодо актуальних питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації

17:25 09.11.2022

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс – електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних.

Як повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

23:16 29.09.2022