Приємні новини

20 грудня 2023 року проходив Двотуровий Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "TALENT FEST"

14:26 31.12.2023

Новорічно-різдвяні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою в перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир. Новорічно-різдвяні свята – це нові надії та сподівання, нові життєві задуми та мрії. У ці дні ми плануємо прийдешнє і підсумовуємо зроблене, радіючи успіхам.

12:38 31.12.2023

GENIUS Olimpiad Ukraine

GENIUS Olimpiad Ukraine - перша у світі ліцензійна Олімпіада Геніїв - найбільший конкурс проектів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів.

07:57 30.12.2023