Дата: від до Скинути

З метою залучення молоді до дослідження боротьби українського народу у відстоюванні незалежності та соборності України в ХХІ ст., включно з Помаранчевою революцією 2004 р., Революцією Гідності 2013 – 2014 рр. та російсько – українською війною 2014 – 2023 рр., 20 грудня 2023 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради проходив територіальний етап Всеукраїнського конкурсу історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях поч. ХХІ ст.» ім. Романа Ратушного».

14:47 21.12.2023

Вже доброю кількарічною традицією у нашій Новослобідській громаді стало вітання працівників структурних підрозділів Новослобідської ТГ з різдвяно- новорічними святами. Вихованці ЦДЮТ Новослобідської сільської ради під керівництвом найкреативніших педагогів виготовляли різні поробки, сувеніри до свят власними руками. І сьогодні дорослим була подарована краплинка радості і дитячого тепла, адже ці люди працюють для усіх жителів, на благо усієї громади. Сьогодні було проведено чарівну лотерею і кожен дорослий отримав сувенір до свята. Усі поробки, виготовлені дітьми під наставництвом керівників гуртків, дуже гарні, справжні шедеври!

14:45 21.12.2023

Вітаємо, друзі! З великим задоволенням хочемо вам розповісти про участь в Міжнародному конкурсі мистецтв "Star Market" аматорів сцени Новослобідської громади, які приєдналися до вражаючого світу творчості та таланту. Ця захоплююча подія об'єднала учасників з усього світу у спільному просторі творчості та самовираження.

14:41 21.12.2023

20 грудня - Міжнародний день солідарності людей

Міжнародний день солідарності людей був створений 2005 року під час засідання Генеральної Асамблеї ООН, а Міжнародний день солідарності людейперше святкування відбулося вже за рік. Інформація про створення окремого свята міститься в резолюції, яка присвячена десятиліттю боротьби зі злиднями.

14:37 21.12.2023

Новий освітній курс про навчання дітей та підлітків мінної безпеки для освітян, рятувальників та поліцейських!

Щоб викладати мінну безпеку враховуючи потреби кожної дитини, UNICEF Ukraine спільно з Міністерство освіти і науки України, МВС України та ДСНС України запускають безоплатний онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки»!

15:03 20.12.2023

Для спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерство молоді та спорту України заплановано проведення моніторингу.

14:59 20.12.2023