Дата: від до Скинути

Українська культура — наше найцінніше національне надбання, яке ми плекаємо та прагнемо розвивати. Поки Україна тяжко бореться за свій суверенітет, ми маємо зміцнювати її дух та надихати на Перемогу. А що здатне зробити це краще, ніж українська пісня?

18:59 21.12.2023

Найважливіші послуги для бізнесу в одній онлайн-заяві. Долучайтеся до бета-тесту послуги е-Підприємець

Це як єМалятко, але для бізнесу: 8 послуг, 1 заява, 20 хвилин часу — і ви відкрили бізнес. Без поїздок по різних установах, черг та збору дозволів. Раніше цей процес міг зайняти понад 1 місяць, з Дією — 20 хвилин.

15:26 21.12.2023

Від моменту очікування народження дитини чи протягом її життя, батьки можуть дізнатися про порушення розвитку або інвалідність дитини. Це може викликати так звану «кризу», яка має декілька етапів, що супроводжується різними емоціями та переживаннями родини.

15:23 21.12.2023

Відповідальніcть за порушення вимог щодо застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини,  що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) відновлюється відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

15:19 21.12.2023

Де отримати інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що  Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

15:17 21.12.2023

Кому і яку кров насправді можна переливати? Ірина Славінська для LB.ua

У мережі часто можна зустріти дописи, де йдеться про сумісність різних груп крові: наприклад, що пацієнтам із третьою групою можна переливати першу абощо. Такий контент активно поширюють, хоча це не просто неактуальна, а шкідлива інформація.

15:12 21.12.2023