ПІЛЬГОВЕ КРЕДИТУВАННЯ АГРАРІЇВ БУДЕ ПРОДОВЖЕНЕ У 2024 РОЦІ.

Підтримувати вітчизняних аграріїв допомагають міжнародні інституції. Європейський Союз вже виділив на це 20 мільйонів євро. Також підписана угода між Мінагрополітики і Світовим банком на 700 мільйонів доларів. Ці кошти будуть використані на підтримку агросектору, зокрема на підтримку програми пільгового кредитування.

09:00 19.12.2023

Участь в конкурсах – це не лише можливість продемонструвати світові ваш талант, а й важливий крок у розвитку особистості.

У світі творчості та мистецтва кожен з нас – невід'ємна частка неповторної симфонії ідей, кольорів та емоцій. Ви – художник, письменник, музикант, актор чи представник будь-якої іншої творчої галузі? Тоді вам безумовно варто поділитися своєю унікальністю, відкрити двері у світ вашої фантазії та брати участь у великих заходах, які змінять ваше бачення творчості.

08:55 19.12.2023

Наші діти надзвичайно талановиті.

Публікуємо поетичні твори екологічного спрямування дітей-учасників "Олімпіади геніїв- 2023" з нашої Новослобідської громади. Прочитайте, можна залишити відгук - враження щодо вірша під фотографією!

08:31 19.12.2023

Зараз нам може здаватися, що позаплановий вихідний чи відпустка — це щось недоречне або й заборонене. Та варто пам’ятати, що для нормальної роботи організму відпочинок є необхідним, а особливо в умовах тривалого стресу.

08:13 19.12.2023