Антиген Kell — «бракована» кров? Ірина Славінська для LB.ua

Що означає антиген Kell для донорів крові і які проблеми в українській медицині з ним пов’язані, редакції LB.ua розповіла Ірина Славінська — співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

09:26 01.12.2023

33 історії про донорство крові, що мотивують — фотопроєкт від ДонорUA

Фотопроєкт #Побач від ДонорUA— портрети донорів крові, доповнені їхніми особистими історіями. Початково це були 12 людей з усієї України — різного віку та роду занять. Об’єднує їх лише донорство крові. Сьогодні галерея #Побач налічує 33 унікальних історії, до яких ви можете додати свою.

09:19 01.12.2023

ПРРО: проведення розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

09:10 01.12.2023

Інформація для суб’єктів господарювання, які здійснюють  діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Інформація для суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

08:50 01.12.2023