День памяті жертв Голодомору

Молода пара тільки створила сім’ю і почала облаштовувати свій дім… А це маля - побачило світ й вперше притулилося до мами. Історія ще однієї жінки розповідає про те, якою доброю матір’ю вона була для своїх дітей та як мріяла дочекатися онуків … ТА ВСІ ЦІ ЖИТТЯ ОБІРВАЛА НЕЛЮДСЬКА РУКА ГЕНОЦИДУ...

11:02 25.11.2023

⁉️Як підтримати себе після безсонної ночі⁉️

Нічні сирени й обстріли та тривога за себе і близьких додали українцям безсонних ночей. Що робити, якщо вночі не вдалося виспатися і на ранок ви почуваєтеся втомленими та розбитими?

09:44 25.11.2023

Цієї ночі ворог випустив по Україні рекордну кількість ударних БпЛА типу «Shahed-131/136». Було знищено 55 ворожих ударних безпілотних літальних апаратів типу "Шахед", — генерал-лейтенант Наєв.

09:03 25.11.2023

Учасники художньої самодіяльності Новослобідської громади - у числі лауретів відкритого обласного конкурсу автентичного співу «Пісенне перевесло».

06:09 25.11.2023

Сьогодні відбулась велика подія! Завдяки співпраці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації з Міжнародним благодійним фондом Юнісеф відчувається постійна підтримка закладів освіти Сумської області. Новослобідська громада отримала від Міжнародного благодійного фонду Юнісеф

19:26 24.11.2023