Дата: від до Скинути

До кабінету фермера у ДАР додано супутникові карти посівів ключових аграрних культур в Україні за 2023 рік

До кабінету сільгоспвиробника у Державному аграрному реєстрі додано шар супутникових карт ярих та озимих культур врожаю 2023 року. Опубліковані карти посівів містять дані про розташування та площу полів з ключовими сільськогосподарськими культурами, такими як: озима пшениця, ячмінь, ярі зернові, кукурудза, соняшник, соя, горох, цукрові буряки, виноград та інші. Карти також відображають ліс, болотні угіддя, водні або штучні об’єкти, відкритий ґрунт та необроблювані землі.

17:52 24.11.2023

НА КОНОТОПЩИНІ ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ  НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

НА КОНОТОПЩИНІ ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За даними Конотопського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в Конотопському районі фіксують підвищення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

16:05 24.11.2023

25 листопада 2023 року стартує щорічна «Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в рамках участі України в щорічному міжнародному заході, покликаному підвищити обізнаність громадян про всі форми насильства, а також методи недопущення і комплексного реагування на будь-які його прояви.

14:59 24.11.2023

ДОЛУЧАЙСЯ ДО БРИГАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ "ЛЮТЬ"

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

14:18 24.11.2023

Е-рецепт – це не просто зручно, його використання є важливим кроком у боротьбі з нераціональним вживанням антибіотиків, яке своєю чергою призводить до антибіотикорезистентності.

Антибіотикорезистентність – одна з головних проблем сучасності. Це процес, внаслідок якого протимікробні препарати стають все менш ефективними, а інфекціям все складніше та навіть неможливо протидіяти.

13:03 24.11.2023

Плетіння маскувальних сіток"

У Новослобідській громаді плетіння маскувальних сіток не припиняється. Потреба в сітках залишається. Працівники Мазівського сільського будинку культури і Мачулищанського сільського клубу нашої Новослобідської громади та небайдужі мешканці сплели по 54 метри квадратних сіток темного і зимового кольорів максимально швидко. У кожне сплетіння вкладено турботу, піклування, любов і повагу до наших Захисників і Захисниць. Ці 2 сітки разом з 35 окопними свічками сьогодні вже попрямували за призначенням на Запорізький напрямок, туди, де чекають, де потрібні.

13:03 24.11.2023