⚡ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!⚡

В межах реалізації ініціативи «Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату» експерти ГО «Електронна республіка» спільно з представниками Ради бізнес-омбудсмена за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»розробили інфографічні матеріали з інформацією щодо діяльності Ради бізнес-омбудсмена.

14:44 27.11.2023

Вивчаємо досвід колег із Словаччини

Сучасна освіта в Україні, як і в усьому світі, дуже стрімко змінюється. В практику роботи входять нові технології навчання, оновлюється зміст навчання підростаючого покоління. Сьогодні не можна навчати так, як навчали 50-30 років тому.

10:56 27.11.2023

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ👇

Вже в котре БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ " БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "ЗДОРОВІ" https://www.facebook.com/NationalAgencyZDOROVI/ допомагає КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини" благодійною допомогою у вигляді медичних препаратів, медичного одягу та товарів медичного призначення!

10:53 27.11.2023

МАЙСТРИНЯ ТЕТЯНА ГРІДІНА

У наш час на прилавках магазинів можна побачити велику кількість різних іграшок: дешевих, дорогих, ексклюзивних, які затінили народну. Але фабричні іграшки не несуть тепла душі своїх творців.

10:50 27.11.2023

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно пройти професійне навчання

В Україні стартував урядовий проєкт, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безоплатно пройти професійне навчання. Стан реалізації проєкту обговорили на нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

12:59 26.11.2023