Дата: від до Скинути

У Новослобідській громаді завершено акцію "Смілива гривня", яка тривала з 4 вересня 2023 року. Акція організована Національним банком України. Метою цієї благодійної ініціативи є об'єднання зусиль українців та збір коштів для допомоги українській армії. Працівники нашої Новослобідської громади долучилися до "мобілізації" монет на допомогу ЗСУ! У межах акції "Смілива гривня" спільними зусиллями було зібрано:

13:00 24.11.2023

«Хочеш мати друга? Будь другом!»

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування стосовно профілактики сказу надає інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга? Будь другом!»

12:09 24.11.2023

Що потрібно знати про медичний огляд

Медичний огляд – це комплекс медичних втручань, що проводяться з метою виявлення патологічних станів, захворювань і факторів ризику їх розвитку. Проведення медогляду має на меті дати всебічну оцінку стану здоров'я певних категорій осіб та визначити можливість виконання ними відповідних трудових обов'язків.

12:06 24.11.2023

Уряд удосконалив механізм призначення допомоги на проживання для ВПО

Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:

12:05 24.11.2023

Про відповідальніcть за порушення вимог щодо застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини,  що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) відновлюється відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

11:54 24.11.2023