ДОЛУЧАЙСЯ ДО БРИГАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ "ЛЮТЬ"

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

14:18 24.11.2023

Е-рецепт – це не просто зручно, його використання є важливим кроком у боротьбі з нераціональним вживанням антибіотиків, яке своєю чергою призводить до антибіотикорезистентності.

Антибіотикорезистентність – одна з головних проблем сучасності. Це процес, внаслідок якого протимікробні препарати стають все менш ефективними, а інфекціям все складніше та навіть неможливо протидіяти.

13:03 24.11.2023

Плетіння маскувальних сіток"

У Новослобідській громаді плетіння маскувальних сіток не припиняється. Потреба в сітках залишається. Працівники Мазівського сільського будинку культури і Мачулищанського сільського клубу нашої Новослобідської громади та небайдужі мешканці сплели по 54 метри квадратних сіток темного і зимового кольорів максимально швидко. У кожне сплетіння вкладено турботу, піклування, любов і повагу до наших Захисників і Захисниць. Ці 2 сітки разом з 35 окопними свічками сьогодні вже попрямували за призначенням на Запорізький напрямок, туди, де чекають, де потрібні.

13:03 24.11.2023

У Новослобідській громаді завершено акцію "Смілива гривня", яка тривала з 4 вересня 2023 року. Акція організована Національним банком України. Метою цієї благодійної ініціативи є об'єднання зусиль українців та збір коштів для допомоги українській армії. Працівники нашої Новослобідської громади долучилися до "мобілізації" монет на допомогу ЗСУ! У межах акції "Смілива гривня" спільними зусиллями було зібрано:

13:00 24.11.2023