Служба зайнятості інформує

І швець, і жнець, і на дуді грець

Інколи життєві обставини складаються так, що людина рада будь-якій роботі, навіть тимчасовій, що триває упродовж короткого періоду часу, аби лише заробити копійку на день нинішній та прийдешній. Реалії сьогодення, на жаль, поки що такі.

10:30 25.07.2019

Втратили роботу? Не розчаровуйтесь! Прямуйте до служби занятості

Життя вряди-годи приносить сюрпризи. Прикро, але не завжди приємні. Скажімо, ви втратили роботу, що нині трапляється досить часто. Інколи вини працюючого тут немає – роботодавець вирішив скоротити штат, або, що спостерігаємо повсюди, підприємство взагалі закрилося.

10:28 25.07.2019

Служба зайнятості компенсує витрати роботодавця

Протягом першого півріччя нинішнього року на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 266 безробітних. З них 78 осіб, це ті, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 188 осіб, що працевлаштовані суб’єктами малого підприємства у пріоритетних видах економічної діяльності. У грошовому виразі це майже 2,6 млн. грн.

09:15 23.07.2019