Звіти

Звітування відділу житлово - комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами перед громадськістю

У Новослобідській сільській раді переймаються впорядкуванням території та її благоустроєм. За звітний період з метою створення сучасної інфраструктури населених пунктів Новослобідської ОТГ, підвищення рівня безпеки та комфорту населення, було проведено ряд заходів, а саме:

14:55 04.12.2020

Звітування відділу соціального захисту населення Новослобідської сільської ради перед громадськістю!

Відділ соціального захисту населення Новослобідської сільської ради забезпечує виконання заходів по реалізації державної соціальної політики, виконання обласних, місцевих соціальних програм, спрямованих на покращення добробуту малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, пільгових категорій населення та працюючих громадян.

14:51 04.12.2020