Звіти

Звітування відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Новослобідської сільської ради перед громадськістю!

Для задоволення культурних потреб населення та проведення культурно-масової роботи в Новослобідський ОТГ створений базовий заклад - КЗ «Новослобідський сільський будинок культури» з вісьма філіями. З них: 3 сільських будинки культури, 6 сільських клуби.

14:39 04.12.2020

Звітування відділу (служби) у справах дітей Новослобідської сільської ради перед громадськістю

Служба у справах дітей виконавчого комітету Новослобідської сільскої ради відповідно до чинного законодавства України забезпечує соціально – правовий захист всіх дітей, а особливо тих, які потребують додаткової уваги з боку держави: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

14:28 04.12.2020

Звіт комунального закладу позашкільної освіти Новослобідської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»

Комунальний заклад позашкільної освіти Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості» створений рішенням одинадцятої сесії сьомого скликання Новослобідської сільської ради. Працює з 3 вересня 2018 року. Кожного навчального року здійснюється моніторинг відсотка охоплення дітей гуртковою роботою у позаурочний час.

13:50 04.12.2020