Дата: від до Скинути

З 28 СЕРПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕВАКУАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ У МЕЖАХ 5-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника Конотопської РВА Людмила ЗЕРНИЧЕНКО у режимі відео-селекторного зв’язку взяла участь у засіданні обласної комісії з питань евакуації.

10:48 28.08.2023

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України КЗ "Новослобідська публічна бібліотека" та її філії оформили літературні виставки, вітрини пам’яті , які висвітлили події боротьби за незалежність, та територіальну цілісність держави.

20:16 27.08.2023

З Днем авіації України

Пілоти, штурмани, інженери, зв’язківці, усі, хто забезпечує роботу авіації Повітряних Сил і всіх причетних - зі святом!

13:28 26.08.2023

ПП «Карла Маркса-2» повідомляє, з 25 серпня по 20 вересня 2023 р. буде проводити десикацію посівів соняшника (обприскувачем) на території Мачулищанського, Князівського, Линівського, Юр’ївського, Зінівського, В’язенського та Веселівського старостинських округів препаратом

06:27 26.08.2023

Щодо реєстрації РРО/ПРРО в контролюючих органах

Державна податкова служба України інформує, що у серпні 2023 року 15,8 тис. суб’єктів господарювання (1,2 тис. юридичних осіб та 14,6 тис. ФОП), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зареєстрували у контролюючих органах 23,9 тис. РРО/ПРРО, з яких 4,7 тис. РРО та 19,2 тис. ПРРО.

08:52 25.08.2023

СТАРОСТА ЧЕТВЕРТОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СВІТЛАНА МАЛИШЕВА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ»

За стійку та незламну підтримку Збройних Сил України задля забезпечення успішного виконання бойових завдань, захист безпеки населення Новослобідської територіальної громади та інтересів держави у зв'язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України староста Четвертого старостинського округу Новослобідської територіальної громади Світлана Малишева нагороджена відзнакою Президента України «За оборону України».

08:51 25.08.2023

Друзі, у рубриці «Відповідаємо» даємо відповіді на питання, які ви ставите в коментарях. Отримали питання щодо можливості відновити довідку ВПО:

08:36 25.08.2023