Дата: від до Скинути

День Державного Прапора України, який розвивається і буде розвиватися над нашою нескореною Новослобідською громадою!

Синьо-жовтий стяг – це наша незалежність, наш дух, честь і гідність. З ним ми добилися незалежності й відновили власну державу. З ним і переможемо лютого ворога!

19:26 23.08.2023

В серпні Україна святкує найголовніші свята нашої держави - День Державного Прапора  та День Незалежності України!

В серпні Україна святкує найголовніші свята нашої держави - День Державного Прапора та День Незалежності України!

Вже більше як три десятиліття ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

16:04 23.08.2023

Артем СНЄЖКО: дієвий крок на шляху до впровадження європейських стандартів життя - обов'язкове використання реєстраторів розрахункових операцій

Навіщо взагалі запроваджувати повну фіскалізацію малого бізнесу, вимагати від платників єдиного податку використання касових апаратів? Чи вигідне впровадження РРО/ПРРО і легальному бізнесу і пересічному громадянину?  Навіщо ФОПам касовий апарат «у смартфоні»? Чи на часі це під час війни?

15:13 23.08.2023

23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

11:42 23.08.2023

День Державного Прапора України

Дві смуги синього та жовтого кольорів вже більше 30 років об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

09:42 23.08.2023

Креативний шлях до знань: як гумор сприяє розумінню складних ідей серед школярів?

Не секрет, що часто справжнім викликом для вчителів стає вміння зацікавити своїх учнів. Одним із сучасних та ефективних форм освітнього процесу, що може стати творчим доповненням до уроку є гумор. І саме про нього ми сьогодні поговоримо у нашій постійній рубриці "Мовою учнів".

09:40 23.08.2023

15 вересня 2023 року м. Київ відбудеться бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023».

Головна мета форуму - запобігання втрат прибутків у рослинництві через блокування експорту зернових та створення доданої вартості понад 200% від реалізації міжгалузевої програми «Нове свинарство 2025».

09:19 23.08.2023

ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ

Більше 140 агровиробників отримають насіння ріпаку умежах Ініціативи AGRI-Україна.

09:18 23.08.2023