ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ!!!

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році.

09:15 23.08.2023

Більше ніж 3 млрд грн виділено з державного бюджету на відновлення зруйнованих росією медзакладів – Віктор Ляшко

Від початку повномасштабної війни внаслідок терористичних атак рф завдано шкоди 1598 об’єктам у 639 медичних закладах. Частина з них повністю зруйновані, частині завдано різні види пошкоджень (вибиті вікна, пошкоджено фасад тощо). При цьому 358 об’єктів вже вдалося повністю відновити, ще  426 – частково.  Загалом очікувана вартість відбудови та відновлення зруйнованого, за оцінками міжнародних партнерів, становить 16,4 мільярда доларів США.

09:10 23.08.2023

Ізраїль надіслав Україні медикаменти для ЗСУ на 100 млн гривень

Міністерство охорони здоровʼя Ізраїлю надіслало кілька тонн ліків на суму 100 млн грн як гуманітарну допомогу Україні. Збір коштів було організовано за запитом ЗСУ. За декілька місяців була накопичена необхідна сума і придбані ліки для Збройних сил України.

09:09 23.08.2023

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Новослобідська громада продовжує надавати допомогу нашим Захисникам і Захисницям. Керівництво, працівники та мешканці громади роблять усе можливе, щоб задовольнити потреби і прохання наших військових, які мужньо боронять нашу Україну від ворога.

09:03 23.08.2023

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

08:58 23.08.2023

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – одна з умов дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

15:58 22.08.2023

Увага! Увага!

24 серпня Україна відзначатиме найбільше державне свято – 32 річницю незалежності. Воно прийняте на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю. Для українців незалежність - це свобода і гідність. Цьогоріч Україна вдруге відзначає День незалежності в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення сусіда - агресора. Боротьба за незалежність триває й нині. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність і суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати.

10:55 22.08.2023

Долучаємось до інформаційно-просвітницької кампанії з нагоди Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці незалежності України РАЗОМ!!!#незалежність доводимо щодня#

10:39 22.08.2023