Чим живе Новослобідська громада сьогодні:

Погодні умови не завжди сприятливі: зливи та спека змінюють одне одного, роботи вистачає, час плине, треба багато чого встигнути зробити, тому продовжуємо підтримувати життєдіяльність нашої громади, докладаючи по максимуму зусиль:

20:44 11.08.2023

На Сумщині триває вакцинація дітей проти кору паротиту та краснухи: в області працює 128 пункти щеплення

На Сумщині триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Сумську область доставлено доз 5 900 комбінованої вакцини, з них – 3 050 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 2 850 доз для забезпечення рутинної вакцинації.

08:22 11.08.2023

Посилення лікарень Херсонської та Миколаївської областей: понад 900 медиків з різних куточків України допомагатимуть колегам

Медичні працівники з усіх областей України продовжують прибувати до  Херсонщини й Миколаївщини для підсилення кадрової спроможності лікарень цих регіонів. Навантаження на медичні заклади зросло внаслідок підриву Каховської ГЕС.

08:21 11.08.2023

Цифровізація сфери охорони здоров’я – проміжні підсумки 2023 року

У 2023 році командою з розвитку електронної охорони здоровʼя реалізується дорожня мапа зі 107 цифрових проєктів, що спрямовані на автоматизацію процесів для медичних працівників, підвищення якості, доступності та безпеки медичних послуг для пацієнтів тощо. Зокрема, серед втілених ініціатив за останніх 6 місяців:

08:18 11.08.2023

Правила електробезпеки під час жнив.

В Україні тривають жнива, тому зберігається підвищена небезпека виникнення пожеж через недотримання землекористувачами правил пожежної безпеки та охорони електричних мереж в літній пожежонебезпечний період.

08:16 11.08.2023

ЗАХИСНИКИ ОДЕРЖАТЬ ВИПЛАТИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Відтепер одноразова грошова виплата для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни та членів сімей загиблих та померлих внаслідок війни встановлюватиметься та виплачуватиметься до Дня Незалежності України.

08:16 11.08.2023

Увага! Відповідальність за порушення використання РРО та ПРРО відновлюється!

З 1 жовтня 2023 року в рамках дії Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО та ПРРО.

08:00 11.08.2023

Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу!

Громадська організація «Вест Юкрейн Діджитал» приймає заявки у рамках Програми підтримки економічної стійкості України, на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, ІваноФранківської, Львівської та Тернопільської областей.

07:58 11.08.2023

Літня школа для педагога: день четвертий. Використання цифрових технологій у навчанні. Створення дидактичних матеріалів

Дидактичний матеріал — особливий тип наочного навчального посібника, переважно карти, таблиці, набори карток з текстом, цифрами або малюнками, реактиви, рослини тощо, які роздаються учням для самостійної роботи в класі і вдома або демонструються вчителем перед усім класом. Сьогодні, в умовах дистанційної форми навчання, важливою умовою забезпечення уроку дидактичним матеріалом є рівень володіння педагогом цифровими навичками.

07:58 11.08.2023