Про забезпечення цінової стабільності

На підставі розпорядження голови Сумської ОДА від 12.03.2022 №88-ОД «Про забезпечення цінової стабільності» в області запроваджене державне регулювання цін (для магазинів, ринків з продажу продуктів харчування, аптек, АЗС) шляхом обмеження торговельної націнки в розмірі не більше 10% до відпускної ціни.

09:21 07.08.2023

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо всіх жителів сіл Князівка, Ширяєве, Мінакове, Сахарове, Нові Гончарі, Старі Гончарі та Сиром'ятникове з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села!​​​​​​​

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо всіх жителів сел Князівка, Ширяєве, Мінакове, Сахарове, Нові Гончарі, Старі Гончарі та Сиром'ятникове з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села!

08:34 07.08.2023

В Україні щонайменше 5% українців інфіковані гепатитом С та 1,5% — гепатитом В.

Гепатит — це запалення печінки, як правило, вірусної природи. Втім, окрім вірусів, гепатити також можуть бути спричинені деякими інфекційними і аутоімунними захворюваннями, дією токсичних речовин (алкоголю, наркотичних препаратів), а іноді – ліків.

08:31 07.08.2023

04 серпня 2023 року депутатами Новослобідської сільської ради було проведено спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров′я, фізкультури, спорту, соціальної політики, прав людини, законності, регуляторної діяльності, запобігання і протидії корупції, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, земельних відносин, архітектури, будівництва, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього природного середовища, з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку. На засіданні були опрацьовані та обговорені питання порядку денного, які запропоновано на розгляд чергової двадцять сьомої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. Так, в роботі сесії взяли участь 17 депутатів. Робота сесії розпочалась із хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. На засіданні сесії було розглянуто важливі для життєдіяльності громади питання.

08:26 07.08.2023

Конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширенні її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

08:25 07.08.2023