Дата: від до Скинути

🌻🌻🌻Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо всіх жителів сел Бояро-Лежачі, Кружок, Рівне, Дорошівка з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села!🌻

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо всіх жителів сел Бояро-Лежачі, Кружок, Рівне, Дорошівка з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села!

08:41 03.08.2023

Змінено періоди виплат ВПО

Згідно з Постановою КМУ від 11 липня 2023 року № 709, яку розробило Мінсоцполітики, змінено періоди виплат державної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

08:14 03.08.2023

Увага Працівникам та работодавцям!

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави! Саме тому, з 1 серпня до 30 вересня 2023 року Державна служба України з питань праці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

08:10 03.08.2023

З початку війни ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми значно підвищився

Жінки та діти, які змушені зараз покинути Україну через військову агресію Росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалого від війни населення призводять до зростання ризиків. Звернутися за практичними порадами можна до: Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527, що працює за підтримки МОМ, з 8:00 до 20:00 за номером 527 (безкоштовно з мобільних телефонів) або 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів). Особи, які перебувають за кордоном, можуть звернутися до консультантів гарячої лінії за електронною адресою 527.hotline@gmail.com

15:51 02.08.2023

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня.

Торгівля людьми ближче, ніж здається. В межах кампанії ми з партнерами надамо рекомендації про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм.

15:50 02.08.2023

УВАГА! Флешмоб «Врожай_нескорених»

Вже дозрівають перші врожаї і Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують всіх, хто отримав насіння в межах цієї ініціативи, взяти участь у фото флешмобі #Врожай_нескорених.

08:45 02.08.2023