Дата: від до Скинути

Якщо дізналися нові факти про зниклу безвісти особу – повідомте про них на гарячу лінію Уповноваженого

В Офісі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, нагадують: якщо вам вдалося знайти нову інформацію про рідну людину, повідомте її фахівцям кол-центру.

07:51 09.08.2023

Як українські хакери заставили росіян фінансувати «Азов»

Російська пропаганда зробила своє і більшість росіян підтримують війну Московії проти України, хоча ще не так давно вони волали на кожному розі, що ми є браття і «Адіннарот». Навіть так звані «хорошіє рускіє» відверто співчувають «нашим мальчікам», які сидять в окопах на Донбасі та вбивають українських мирних мешканців. Але можна, як з’ясувалася, всю цю пекельну енергію російських «патріотів» спрямувати в правильне русло. Це довели українськи хакери, які зламали сайти російських волонтерів, де збиралися пожертви на їхнє «СВО».

17:45 08.08.2023

УВАГА! ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ!

Щороку по Україні фіксується до 200 випадків отруєння дикорослими грибами. На жаль, нерідко труяться діти.

15:29 08.08.2023

Команди «екстренки» підсилюють медзаклади на деокупованих територіях

Спеціалісти екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відряджаються до лікарень у звільнених населених пунктах Херсонської і Миколаївської областей. Це дозволило покращити якість та ефективність надання медичної допомоги на місцях, а також знизити навантаження на місцевих лікарів.

13:27 08.08.2023

04.08.2023 відбулась онлайн- семінар-нарада під головуванням голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О. та за участю головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж.О., директора КЗ "Новослобідського сільського будинку культури" Венедіктової М.А, працівників закладів культури.

09:56 07.08.2023