Слухаємо новий епізод подкасту «Простими словами».

Слухаємо новий епізод подкасту «Простими словами». Його гостя, неврологиня, директорка державного «Центру психологічного здоровʼя та реабілітації ветеранів "Лісова поляна"» Ксенія Возніцина, розповіла про вигоряння, крайнощі щодо ПТСР і те, як зустрічати людей, які повертаються й будуть повертатися з війни.

09:09 14.08.2023

Повідомлення про пошкодження електролінії можно направляти до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за будь-яким із цілодобових номерів:  0800-300-247, (0542) 659-659.

Повідомлення про пошкодження електролінії можно направляти до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за будь-яким із цілодобових номерів: 0800-300-247, (0542) 659-659.

Будьте обережні! Складні погодні умови! 12 серпня у Сумській області очікуються дощі, грози, пориви південно-західного вітру 15-20 м/с.  Можливі обриви дротів повітряних ліній електропередачі, що знаходяться під напругою. Застерігаємо: не наближайтеся до провислого чи обірваного дроту на відстань менше 8 метрів. Не намагайтеся самостійно відновити електропостачання. Негайно повідомте про обрив електролінії до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за будь-яким із цілодобових номерів:  0800-300-247, (0542) 659-659.  До прибуття оперативно-виїзної бригади організуйте охоронну зону обірваних дротів. Не допускайте до них людей та тварин.

08:35 14.08.2023

На Сумщині триває прийом заявок для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів

Перший заступник голови обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО закликав керівників районів і громад активізувати роботу на місцях, щоб усі, хто має у власності від 3 до 250 корів подали документи та отримали кошти.

08:21 14.08.2023

День молоді 2023 - яскраве і позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. Одні люди вважають, що сучасна молодь зіпсувалася, інші впевнені, що вона перевершує попереднє покоління. У будь-якому випадку, нинішні юнаки та дівчата - це майбутнє України, і їм потрібно віддати шану. Зараз дуже не легкий час для всіх нас і особливо для молоді,тому що в них ще все життя попереду і вони повинні зробити свій вибір ким хочуть бути в цьому житті.

14:30 12.08.2023

Держава профінансувала послуг з амбулаторної та стаціонарної реабілітації на понад 1,9 млрд гривень

Загалом за пакетами «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах» передбачено понад 4,2 мільярда гривень. Контракти із НСЗУ за цими напрямами наразі уклав 421 медзаклад. 262 — надають послуги зі стаціонарної реабілітації, 411 — підписали договори на амбулаторну реабілітацію.

09:29 12.08.2023

Чим живе Новослобідська громада сьогодні:

Погодні умови не завжди сприятливі: зливи та спека змінюють одне одного, роботи вистачає, час плине, треба багато чого встигнути зробити, тому продовжуємо підтримувати життєдіяльність нашої громади, докладаючи по максимуму зусиль:

20:44 11.08.2023