Дата: від до Скинути

21 серпня 2023 року під головуванням голови Новослобідської сільської ради Ольги Гаркавенко відбулася нарада з директорами закладів

21 серпня 2023 року під головуванням голови Новослобідської сільської ради Ольги Гаркавенко за участі старост старостинських округів, на території яких функціонують заклади освіти, заступника голови Наталії Скрипченко, в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Світлани Токарєвої, директора ЦПРПП Новослобідської сільської ради Оксани Сахно відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої та позашкільної освіти, на якій було розглянуто актуальні питання щодо підготовки до нового навчального року та форми навчання в закладах освіти Новослобідської громади.

10:30 22.08.2023

Субсидія для ВПО: як отримати на новому місці?

Внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію. Про це повідомляє Мінсоцполітики.

09:59 22.08.2023

Як ви сьогодні?

Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично? Чи пам’ятаєте, яким на смак був ранковий салат?

09:52 22.08.2023

На вебсайті Державного архіву Сумської області розміщена фотодокументальна виставка, присвячена річниці Незалежності України

На виставці представлені законодавчі документи і публікації преси від періоду Української Народної Республіки до повномасштабного вторгнення росії на територію України: Універсали Центральної Ради, Акт проголошення Української держави ОУН УПА, Декларація про державний суверенітет України, Акт проголошення незалежності України, фото та листівки періоду «Революції гідності» 2013 – 2014 рр., фото з фонду учасника бойових дій в зоні АТО Олександра Євенка, Закон України про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

09:45 22.08.2023

Майже 100 онкохворих українських дітей пройшли лікування в Нідерландах. Співпраця буде розширена

Меморандум про співпрацю підписано між керівництвом Центру дитячої онкології Принцеси Максими (Нідерланди) доктором Гітою Галле та очільника Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Романом Кізимою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

09:17 22.08.2023

МОЗ попереджає: Обережно! Недоказова реабілітація - магнітотерапія

Довкола нової системи реабілітації досі циркулює безліч міфів. Частина з них – не про активну реабілітацію, а про «чудодійні» апаратні методи, які обіцяють перетворити складний і тривалий процес активного відновлення пацієнта на відпочинок. Один із таких методів – магнітотерапія. Це псевдонаукова практика альтернативної медицини. Вона передбачає застосування слабкого статичного магнітного поля від постійного магніту, який накладається на тіло.

09:11 22.08.2023

Віктор Ляшко: На сьогодні вдалося повністю або частково відновити 113 об’єктів медзакладів Миколаївщини

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час робочого візиту в Миколаївську область, де відбулася нарада за участю голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, керівництва обласної ради Миколаївської області, профільних департаментів та управлінь області та міста Миколаєва. Одним з ключових питань була відбудова пошкодженої медичної інфраструктури області.

09:43 21.08.2023

На Сумщину доставлено 7,6 тисяч антиген-тестів для визначення COVID-19

Рівень чутливості таких тестів становить близько 96 %, для їх застосування не потрібні лабораторні умови. Тести закуплені у межах спільного проєкту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

09:39 21.08.2023