Дата: від до Скинути

Порядок звільнення військовослужбовців, визнаних непридатними до військової служби за станом здоров’я.

Військовослужбовці, евакуйовані внаслідок поранень або через хворобу до закладів охорони здоров’я (у тому числі цивільних) та які знаходяться на лікуванні за межами військової частини, за поданням командирів звільняються з посад та зараховуються в розпорядження посадових осіб.

15:21 10.08.2023

Увага! Відповідальність за порушення використання РРО та ПРРО відновлюється!

З 1 жовтня 2023 року в рамках дії Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО та ПРРО.

10:40 10.08.2023

Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу!

Громадська організація «Вест Юкрейн Діджитал» приймає заявки у рамках Програми підтримки економічної стійкості України, на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, ІваноФранківської, Львівської та Тернопільської областей.

09:44 10.08.2023

Коментар пресслужби СБУ щодо запобіжного заходу митрополиту Павлу (Лебідю)

Днями за митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебідя) внесено заставу у розмірі 33,3 млн грн, через що його звільнено з-під варти, як це передбачає попереднє рішення Солом’янського районного суду м. Києва.

13:26 09.08.2023

Формування культури донорства в Україні є одним з ключових факторів прогресу в сфері трансплантації – Віктор Ляшко

На цьому наголосив міністр охорони здоровʼя України під час пресконференції «Життя продовжується», присвяченій першій в Україні трансплантації серця дитині від дитини.

09:26 09.08.2023