Дата: від до Скинути

Друзі, якщо у вас є знайомі діти, які втратили одного чи двох батьків внаслідок воєнних дій, поділіться з їхніми рідними, батьками чи опікунами цією інформацією

Команда Save Ukraine дарує дітям-сиротам рюкзаки "безпеки й розвитку" в рамках благодійного проєкту «Подаруй світло дітям». Завдяки спільній з @privatbank_original благодійній акції, ми придбали 2000 планшетів і тепер дуже хочемо передати цю підтримку тим, хто її потребує, – цим дітям.

09:05 03.08.2023

Обережно, лептоспіроз!

Лептоспіроз – особливо небезпечне інфекційне захворювання тварин і людей. Серед тварин захворювання може перебігати без клінічних проявів, для людей, в більшості випадків, закінчується смертю, особливо при несвоєчасному зверненні за медичною допомогою.

09:04 03.08.2023

Дунайська регіональна програма

У листопаді 2022 Європейська Комісія затвердила Interreg “Дунайська регіональна програма 2021-2027”. Загальний бюджет складає 268 млн євро. Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.

09:00 03.08.2023

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

08:56 03.08.2023

Клік-клік — і місце проживання змінено 👌🏻 Повертаємо довгоочікувану послугу в Дію

Зміна місця проживання за кілька кліків знову в Дії. Більше не треба кілька разів їздити в ЦНАП. Все швидко, зручно та онлайн. Змінюєте в застосунку місце проживання у власному або житлі іншого одноосібного власника — дані в реєстр вносяться миттєво. Без паперів, черг та очікувань.

08:54 03.08.2023