Запобігання корупції

Щодо внесення в декларацію унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

Законом України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" (далі – Закон № 140-IX) внесено низку змін до Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон), зокрема, до статті 46 Закону щодо зазначення в декларації відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі – УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

12:12 05.12.2019

Звертаємо увагу! Національне агентство з питань запобігання корупції не вимагає будь-яку інформацію по телефону!

Національному агентству з питань запобігання корупції стало відомо про факти дзвінків суб'єктам декларування від імені працівників апарату Національного агентства.

14:24 18.10.2019