Запобігання корупції

Декларування кандидатів на місцевих виборах 2020

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, що кандидати у депутати місцевих рад, а також особи, які балотуються на посади сільських, селищних, міських голів не повинні подавати декларації.

09:49 11.09.2020

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

08:27 17.07.2020

Які транспортні засоби повинні бути відображені в декларації?

В НАЗК пояснили, які  транспортні засоби повинні бути відображені в декларації. Для цілей декларування під транспортними засобами розуміється широкий спектр засобів, які не обмежуються автотранспортними засобами, а включають інші самохідні машини і механізми.

16:12 21.04.2020

Особливості відображення відомостеи? про об’єкти нерухомості

НАЗК пояснили, яким чином відобразити в декларації відомості про об’єкт нерухомості, що перебуває у власності суб’єкта декларування та одночасно на праві користування у члена його сім’ї або навпаки. Детальніше з текстом роз'яснення можна ознайомитись ?? https://bit.ly/2UXZllb

15:10 21.04.2020