Служба безпеки України інформує

«Постійна підтримка України з боку НАТО, незважаючи на ситуацію на полі бою»

Ситуація на полі бою в Україні складніша, ніж очікували в НАТО, Росія розпочала наступальні операції з оточення Авдіївки, визнав генсек альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

23:51 19.11.2023

Рішення #ВАКС про відсторонення мера Сум від займаної посади залишається в силі

У жовтні його та директора Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради викрили на проханні та одержанні 2,13 млн грн. За це посадовці обіцяли забезпечити прийняття рішення про встановлення економічно обґрунтованого тарифу на вивіз сміття та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства.

15:22 15.11.2023

Колишніх КДБшників не буває: «аналітик» Юрій Швець є кремлівським проектом з дискредитації України

Екс-офіцер КДБ, а нині популярний «експерт» Юрій Швець працює на фсб, вдало маскуючись під «хорошого руського» та постійно транслює кремлівські наративи. Про це у великому розборі діяльності Швеця пише (https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/sitka-rosijskih-spetssluzhb-aktivizuvalas-na-stseni-kolishnij-ofitser-kdb-yurij-shvets.htm) «Обозреватель».

20:01 09.11.2023

СБУ викрила розтрату 7,7 млн грн, виділених на теплогенератори для громади, - керівнику комунального підприємства Конотопської міськради повідомлено про підозру

Служба безпеки викрила директора комунального підприємства Конотопської міськради на розтраті 7,7 млн грн, виділених з місцевого бюджету на придбання твердопаливних котлів для громади. Обладнання мало бути використане для забезпечення теплом в опалювальний період об’єктів критичної та цивільної інфраструктури.

10:29 08.11.2023

З початку повномасштабної війни СБУ заблокувала 76 ботоферм з аудиторією 3 млн фейкових акаунтів, – Ілля Вітюк

Упродовж 2022-2023 років Служба безпеки України заблокувала діяльність 76 ботоферм, які діяли на території нашої держави та відпрацьовували проросійські наративи.

10:27 08.11.2023

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав клірик УПЦ (МП), який «зливав» до фсб інформацію про оборону Сумщини

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав настоятель храму УПЦ (МП), який входив до агентурного апарату фсб і збирав розвіддані про систему оборони Сумщини.

15:31 26.10.2023