Служба безпеки України інформує

СБУ повідомила про підозру російському «політологу» Міхєєву, який закликав перетворити Суми на «мертву зону»

Служба безпеки зібрала доказову базу на російського пропагандиста Сергія Міхєєва, який публічно підтримав збройну агресію рф і закликав до повного знищення прикордонних міст в Україні.

08:05 24.10.2023

СБУ ліквідувала три нові «ухилянтські схеми»

Служба безпеки заблокувала ще три схеми ухилення від мобілізації, які діяли в центральних та західних областях України. Крім того, за матеріалами СБУ тюремний строк отримала одна з організаторок незаконного виїзду призовників за кордон.

08:53 12.10.2023

СБУ затримала у Запоріжжі двох агенток фсб, які «полювали» на ППО та «зливали» персональні дані військових ЗСУ

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще двох агенток фсб у результаті контрдиверсійних заходів у Запоріжжі. Зловмисниці розвідували бойові позиції системи протиповітряної оборони ЗСУ та передавали агресору установчі дані українських захисників.

08:49 12.10.2023