Служба безпеки України інформує

СБУ повідомила про підозру очільнику «медіа-холдингу днр», який закликав до масових вбивств українців

Служба безпеки зібрала доказову базу на зрадника Романа Беседіна – керівника окупаційного «медіа-холдингу днр». Він позиціонує себе як один із ключових рупорів кремля у тимчасово окупованому Донецьку і публічно закликає до фізичного знищення всього українського народу.

23:48 21.09.2023

СБУ затримала у Черкасах рекетира, який «вибивав» гроші з родин загиблих воїнів ЗСУ

Служба безпеки затримала у Черкасах зловмисника, який вимагав з родин загиблих українських воїнів частку від грошової допомоги, яку вони отримували від держави. Зокрема, мова йде про одноразову виплату у розмірі 15 млн гривень після загибелі захисника на війні.

08:53 21.09.2023

СБУ знешкодила агентурну мережу російського гру, яка діяла на оборонному заводі Миколаївщини

Контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, у результаті якої на Миколаївщині нейтралізовано агентурну мережу головного управління генштабу зс рф (відомого як гру).

08:48 21.09.2023