На Конотопщині поліцейські приєдналися до відкриття «Класів безпеки»

Днями у селі Князівка та Нова Слобода Конотопського району було відкрито два «Класи безпеки» в місцевих школах. Тож поліцейський офіцер громади Євгеній Риндич, інспектор ювенальної превенції Денис Вовк та співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітали до дітей з цікавим уроком.

14:25 30.04.2023

Сьогодні обов'язок кожного українця - допомагати тим, хто на фронті, хто боронить рідну країну. Мешканці і працівники нашої Новослобідської громади ніколи не стояли осторонь запитів наших захисників і захисниць.

Вчора отримали запит від хлопців з нашої місцевості, які захищають Батьківщину. Завжди намагаємось максимально швидко за можливості виконувати прохання.

18:23 28.04.2023

Щеплення – рятують життя. Буквально.

Тому вакцинувати себе, своїх дітей та близьких – це наша спільна відповідальність, щоб убезпечити нашу націю від ще одного підступного ворога – вакцинокерованих хвороб. Тому в Новослобідській громаді продовжується імунізація дітей та дорослих.

21:53 27.04.2023