Дата: від до Скинути

СБУ повідомила про підозру військовому, чиї дії призвели до жертв та знищення техніки після обстрілу аеродрому «Канатове» на Кіровоградщині

За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру військовослужбовцю, колишньому виконувачу обов’язків командира однієї із частин Сил спеціальних операції, Роману Червінському. Як свідчать матеріали слідства, його самовільні дії призвели до ракетного обстрілу ворогом аеродрому «Канатове» у Кіровоградській області влітку 2022 року.

15:45 21.04.2023

Використовуємо цифрові технології для спільної роботи, професійного спілкування та професійного розвитку

Нинішні учні виросли в оточенні комп’ютерів, мобільних телефонів та інших прогресивних пристроїв (девайсів). І більшу частину часу вони проводять, граючи в ігри, спілкуючись у соціальних мережах, обмінюючись СМС-ками, скачуючи музику та фільми, слухаючи МР-3 плеєри, причому, роблячи це одночасно. Взагалі, сучасні школярі знаходяться серед шалених потоків різноманітної інформації, що є для них звичною справою. Світ сучасних дітей — цифровий.

15:28 21.04.2023

Створюємо безпечне освітнє середовище для дітей та наближаємо перемогу разом!

В рамках реалізації пілотного проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" за підтримки міжнародної організації ЮНІСЕФ та громадського центру "Волонтер" була отримана допомога для підтримки спеціалістів з безпеки у вигляді канцелярських товарів. Частину цих товарів було вирішено направити для облаштування зон психологічного розвантаження "класів безпеки" в закладах освіти Новослобідської громади. За допомогою наборів для малювання та навчальних ігр діти зможуть відволіктись від суворих військових буднів та поринути у світ творчості, фантазій та розваг.

07:59 21.04.2023

Захоплюючі екскурсії до пожежної частини

Протягом трьох днів з нагоди свята Дня пожежної охорони України, в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та реалізації пілотного проекту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» були організовані екскурсії до пожежної частини в м. Путивль для дітей Новослобідської громади. Працівники служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітям про роботу пожежної частини, показали опорядження сучасної пожежної машини, на практичних прикладах показали правила користування вогнегасниками. Діти своїми руками потримали працюючі пожежні рукави, приміряли костюми рятувальників та посиділи в пожежній машині.

15:49 20.04.2023

ДО УВАГИ ГОРОМАДЯН!

Часто пацієнти просять уточнити, чи існує ліміт на кількість безоплатних послуг для пацієнтів, як в комунальних, так і в приватних закладах чи у лікаря-ФОП?

15:45 20.04.2023

МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТЬ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ВІЙНИ»

30 березня у м. Суми в режимі онлайн відбулася Міжрегіональна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Історична пам’ять в умовах сучасної війни».

15:44 20.04.2023

Заклади освіти Новослобідської громади отримали настільну гру «Коло безпеки»

У наш час дуже важливо дітям мати знання про способи протидії насильству, булінгу, потрібно вміти правильно реагувати та запобігати їх та жорстокому поводженню, спростовувати міфи, що стосуються цих явищ. Тому питанню формуванню та розвитку навичок безпечного поводження у дітей приділяється багато уваги.

15:43 20.04.2023