Дата: від до Скинути

Великдень – одне з найурочистіших християнських свят року. Воно пов'язане не лише з Воскресінням Ісуса, а й з воскресінням всієї природи, її життєдайної сили та енергії.

Великдень не даремно називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване "Христос Воскрес!".

08:02 14.04.2023

В Новослобідській громаді продовжуються заходи з благоустрою

До великодних свят залишилось декілька днів… Незважаючи на не завжди сприятливу погоду працівники сільської ради та її структурних підрозділів, а також небайдужі мешканці використовують кожну вільну хвилину аби навести чистоту та лад в нашій рідній домівці!

07:57 14.04.2023

ПРАЦІВНИКИ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ОСВІТЯНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ КАМПАНІЇ ПРО УКРАЇНСЬКУ НЕЗЛАМНІСТЬ “ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ”

З метою підсилення згуртованості суспільства, привернення уваги до заходів щодо відбудови та повернення до мирного життя на визволених від рашистських загарбників українських землях у Новослобідській сільській територіальній громаді за сприяння Офісу президента України та підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочалася інформаційно-просвітницька кампанія під гаслом «Змагаймось за нове життя»

14:55 13.04.2023

Де найчастіше трапляються міни?

Часом замінованими є неочевидні місця, як-от береги річок, лісопаркові зони, дитячі майданчики, криниці. Також ворог ховає вибухові пристрої у будинках, маскує їх під побутові предмети і навіть мінує іграшки.

07:58 13.04.2023

Шановна громадо!

Протягом дня росіяни здійснили обстріли прикордоння нашої громади.

07:56 13.04.2023

Сьогодні, 12 квітня 2023 року було проведено територіальний етап ХVІІІ Всеукраїнського історико – літературного конкурсу «Лицарі українського романтичного світосприйняття: М. Коцюбинський, С. Параджанов». Я не буду писати багато: хочеться ознайомити читачів групи з творчою дослідницькою роботою Галагудіної Надії. Комусь цей пост здасться задовгим, але прочитавши його, виникає непереборне бажання подивитися фільм "Тіні забутих предків" - неперевершений шедевр Сергія Параджанова - ще раз. Дякуємо Надії та її наставниці С.В. Скворцовій за таку чудову роботу!

07:53 13.04.2023

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону “Про повну загальну середню освіти”

Верховна Рада в цілому ухвалила законопроєкт 8378, відповідно до якого набуття умінь і навичок надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу має стати обов’язковою частиною підвищення кваліфікації вчителів. Нагадаємо, що законопроєкт 8378 пропонує зміни до статті 51 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, зокрема, доповнює пункт 2: “…не менше 10 відсотків загальної кількості годин [підвищення кваліфікації] обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу”.

07:50 13.04.2023