Дата: від до Скинути

Працівники Новослобідської сільської ради та її структурних підрозділів, а також наймолодші мешканці нашої громади долучились до інформаційной кампанії: "Скажи чесно, ти як?"

За ініціативи Олени Зеленської в Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни

21:18 27.04.2023

КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якщо ви керівник та/або ключовий менеджер компанії, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської, Сумської, Полтавської областей, і у вас є питання щодо бізнес-стратегії, фінансів, маркетингу, експорту, грантів, управління та розвитку компанії, тоді запрошуємо вас до участі у групових консультаціях.

08:54 27.04.2023

«Україна очікує на «графік вступу» до НАТО від саміту у Вільнюсі», – заявив глава МЗС України ДМИТРО КУЛЕБА.

Сильна і незалежна УКРАЇНА має першорядне значення для євроатлантичної безпеки… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9829-sylna-i-nezalezhna-ukrayina-maie-pershoriadne-znachennia-dlia-ievroatlantychnoi-bezpeky

07:55 27.04.2023

А у нас маленька радість!!!

За підтримки голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О. для закладів культури, а саме: КЗ "Новослобідський сільський будинок культури" та Юр'ївський сільський будинок культури філія КЗ "Новослобідський сільський будинок культури", були придбані музичні колонки.

06:52 27.04.2023

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

З метою гідного вшанування подвигу наших земляків – ліквідаторів у мачулищанському сільському клубі відбувся урочистий захід з находи 37 річниці Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, а саме: віртуальна історична екскурсія сторінками книги «731 спецбатальйон» нашого земляка, уродженця села Мачулищі – Гудова Володимира Анатолійовича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Завідуюча сільським клубом, Тетяна Кіптенко, продемонструвала присутнім книгу, яка зберігається в закладі та ознайомила зі спогадами бійців батальйону, зібраними у виданні. Спогади, зібрані у книзі, викликали у присутніх почуття гордості тат нестримні сльози за героїв, які виконали найбільш небезпечну і важку роботу – заглушили четвертий реактор та знизили рівень радіації, але на жаль ціною власного здоров’я, а в подальшому і життя.

18:33 26.04.2023

Пам’ятка абітурієнту

У житті кожного здобувача освіти приходить момент, коли потрібно визначитися з майбутньою професією, прийняти одне з найважливіших рішень у житті. Далеко не всі випускники заздалегідь знають, куди їм вступати на навчання. Багато хто йде в той чи інший навчальний заклад просто за компанію з друзями, за порадою родичів або просто «куди візьмуть з моїми результатами». Іноді таким чином абітурієнт дійсно знаходить свій життєвий напрямок, але це рідкість.

15:31 26.04.2023

26 квітня 2023 року – тридцять сьомі роковини Чорнобильської катастрофи.

Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою ХХ століття. Вона і зараз вяпливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

15:30 26.04.2023

Така турбота і небайдужість до родин наших Героїв є дуже важливою та дарує частинку людського тепла в цей складний час.

Новослобідська сільська Конотопського району Сумської області висловлює щиру вдячність Партнерам: Медична та благодійна допомога Франція-Украïна" - Aide Médicale&Caritative France-Ukraine, компанія «СанАгро Україна», Благодійний фонд «Фонд громад "Рідня", кредитна спілка «Вигода» за надання гуманітарної допомоги у вигляді нового одягу для дитини загиблого Героя.

15:28 26.04.2023