Дата: від до Скинути

У квітні закінчується опалювальний сезон і з 1 травня по 30 вересня в Україні будуть розраховані субсидії на неопалювальний період

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електроенергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

07:18 12.04.2023

ДО ВІДОМА

Весна, яка нарешті наступила – час «сили» кліщів. Нагадуємо основу інформацію про цих маленьких злодюжок.

07:17 12.04.2023

Через війну і порушення логістичних шляхів на початку року в Україні виник певний дефіцит онкологічних препаратів. Наразі проблема повністю вирішена.

Майже щодня Медичні закупівлі України розвозить ліки невеликими кількостями, аби уникнути ситуації, коли одна лікарня матиме препаратів понад потребу, а іншій – не вистачатиме.

07:16 12.04.2023

ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА СТАРТАПІВ!!!

В залежності від сфери діяльності малого та середнього бізнесу, або якщо ваша діяльність тільки на етапі стартапу, можна обрати грантові програми, які зараз пропонують низка організацій. Грант може суттєво посприяти вашому розвитку, або відновленню бізнесу. Тому команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках Програми покращення ІКМ зробила підбірку нових актуальних грантів та систематизувала в інфографіку.

07:13 12.04.2023

​​​​​​​єРобота: Українські захисники й захисниці можуть отримати грант від держави на підприємництво

З 10 квітня Уряд запускає нові грантові програми для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Заявки на отримання гранту потрібно подавати через портал Дія.

14:46 11.04.2023

Понад 500 мешканців Сумщини за тиждень захворіли на COVID-19, двоє померли від ускладнень

579 жителів Сумської області протягом минулого тижня захворіли на коронавірусну інфекцію. Двоє людей померли від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, 563 людини одужали. Наразі в області 1381 активний хворий на COVID-19.

14:40 11.04.2023