Дата: від до Скинути

Паліативна допомога покликана полегшити стан людей, які зіткнулися з важким чи невиліковним захворюванням, та покращити якість життя.

Така допомога входить у Програму медичних гарантій і є безоплатною для пацієнта. Національна служба здоровʼя України (НСЗУ) оплачує надання паліативної допомоги у стаціонарі та мобільну – за місцем перебування пацієнта.

07:41 31.03.2023

МІННА БЕЗПЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ: УРОКИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ

Щоб убезпечити дітей від травмувань вибухонебезпечними предметами, батькам і вчителям слід постійно проводити роз’яснювальну роботу. Мінреінтеграції підготувало добірку корисних сервісів та онлайн-уроків, які допоможуть підвищити обізнаність дітей щодо мінної безпеки

07:40 31.03.2023

Увага! Увага! Увага!

Розпочинаємо щорічний двоетапний дистанційний пісенний конкурс "Материна пісня".

06:51 30.03.2023

!!! До уваги громадян !!!

Повідомляємо, що 24 лютого 2023 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України». Зміни були офіційно опубліковані в газеті «Голос України» та набрали чинності 23 березня ц.р.

06:51 30.03.2023

УІНП продовжує збір свідчень про людяні та мужні діяння під час війни

Український інститут національної пам’яті запрошує долучитися до збору свідчень про людяні та мужні діяння під час війни медіа, громадські організації, освітні заклади, органи місцевої влади та інших зацікавлених учасників.

06:48 30.03.2023

З 10 квітня 2023 року розпочнеться програма навчання «Стале та стійке підприємство SURE»

З 10 квітня 2023 року розпочнеться програма навчання для керівників та власників малого і середнього бізнесу «Стале та стійке підприємство SURE» Навчальні заходи проходитимуть в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) та Об'єднання організацій работодавців України (ООРУ).

06:47 30.03.2023

Оголошуємо до Великодня благодійну акцію "Великодній кошик захиснику"

Оголошуємо до Великодня благодійну акцію "Великодній кошик захиснику", до якої запрошуємо залучитися всіх бажаючих та приготувати смаколики: пасхальні пряники, маленькі пасочки (розміром склянки) для привітання воїнів ЗСУ.

06:43 30.03.2023