Увага! Увага! Увага!

Оголошуємо про початок конкурсу з 1 квітня по 12 квітня 2023 року «Розмалюй Великодню писанку»

06:41 30.03.2023

ЦЕ ВАЖЛИВО

Вірусний гепатит А – це гостре антропонозне захворювання печінки, що викликається РНК–вірусом. Також має назву хвороба Боткіна.

06:35 30.03.2023

Ми дбаємо про благоустрій нашої громади!

Другий тиждень працівники закладів культури Новослобідської громади проводять толоку: прибирають території навколо клубних закладів, дитячих ігрових майданчиків, пам'яток культурної спадщини тощо.

09:06 29.03.2023

Президент України Володимир Зеленський офіційно вручив місту Охтирка звання Місто-Герой!

Сьогодні, 28 березня, Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочим візитом на Сумщині, узяв участь у заходах з нагоди річниці героїчної оборони міста Охтирки від російських загарбників та у заходах з нагоди річниці визволення Тростянця від російських загарбників.Президент України, особисто проінспектував оборонні рубежі області.

08:35 29.03.2023

“Все однією рукою встигав”. Історія волонтера з Путивльщини, який після обстрілу отримав інвалідність

Водій з прикордонного села на Сумщині став волонтером після того, як, отримавши поранення від уламка російського снаряда, не зміг працювати за спеціальністю. Тепер чоловік розвозить усе необхідне для фронту.

07:34 28.03.2023

В межах участі в новому етапі проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» від Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Харків», Новослобідська сільська рада отримала гуманітарну допомогу, а саме гігієнічні товари, прилади та засоби першої домедичної допомоги.

07:31 28.03.2023

АПАРАТНА НАРАДА

Як завжди понеділок розпочинаємо з проведення апаратної наради під головуванням Новослобідського сільського голови – Ольги ГАРКАВЕНКО. На нараду були запрошені заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости, начальники відділів та керівники структурних підрозділів сільської ради.

15:27 27.03.2023

Онлайн-зустріч керівників закладів освіти Новослобідської сільської ради із Управлінням державної служби якості освіти в Сумській області «Використання інформаційно-аналітичної системи EvaluEd»

Рік тому В. Кремінь, виступаючі на засідання Президії НАПН України говорив: «Безумовно, Україна зміниться в результаті війни. І зміниться не лише Україна – зміниться й світ. Автоматичного повернення до минулого життя не відбудеться.

15:00 27.03.2023