Дата: від до Скинути

В березні місяці 2023 року, з метою вивчення, збереження та популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, проходив дистанційно обласний відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка.

07:42 24.03.2023

Створення дружин юних пожежників

У відділі освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради відбулась нарада з питань створення дружин юних пожежників у закладах освіти громади. В нараді прийняли участь: Андрій ФЕДЧЕНКО - фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Сумській області, Любов ШЕВЦОВА - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, Сергій ЛІТВІНОВ - спеціаліст відділу, що пройшов навчання за напрямком "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" та працівники відділу.

07:23 24.03.2023

На Сумщині безпекова ситуація контрольована, наступальних ворожих угруповань біля кордону області не спостерігається

Про це під час брифінгу повідомили т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко та командир оперативного угрупування «Суми» Василь Осипчук.

07:18 24.03.2023

Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

Щороку в лютому місяці Асоціація екологічного партнерства (EPA) організовує онлайн-голосування. Конкурс проводять з 2011 року. Цього року в ньому взяли участь Україна, Словаччина, Португалія, Польща, Італія, Іспанія та низка інших європейських країн.

07:33 23.03.2023

БЕРЕЖІТЬ ПЕРВОЦВІТИ - БЕЗЦІННИЙ ДАР ПРИРОДИ!

З приходом теплих днів у наших лісах з'являються – первоцвіти. Це безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Весна - пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. Але найбільше тішить око розмаїття перших весняних квітів. Безлисті ліси уже встеляють килими з білих підсніжників, мініатюрних пролісків, подібних до синьо-фіолетових іскринок, духмяних червоно-фіолетових дзвоників медунки.

16:31 22.03.2023

«День зустрічі птахів – 2023»

З метою привернення уваги школярів до охорони птахів, навчання майстрування і розвішування штучних гніздівель для птахів, 20 березня 2023 року підведено підсумки територіального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2023».

07:27 22.03.2023