Сьогодні ми переживаємо вже 404 день війни.

24 лютого 2022 року, близько 5 години ранку, росія розпочала війну з Україною. Війна – це найгірше, що може бути серед людей, бо вона забирає найцінніше – життя, війна вбиває, руйнує, приносить горе і сльози.

07:27 04.04.2023

До річниці початку визволення українських земель працівники Новослобідської сільської ради долучились до облаштування паркової зони

До річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників, з метою підтримання віри та надії у щасливе майбутнє, наближення бажаної перемоги та зародження нового життя, працівники Новослобідської сільської ради долучились до облаштування паркової зони в с. Нова Слобода.

15:15 03.04.2023

На Сумщині СБУ заблокувала канал витоку конфіденційної інформації з баз даних Державної податкової служби

Співробітники СБУ викрили на Сумщині схему несанкціонованого копіювання та витоку даних з обмеженим доступом, учасником якої був керівник одного з підрозділів регіонального органу податкової служби, що діяв в інтересах зацікавлених осіб.

12:49 03.04.2023