АПАРАТНА НАРАДА

Традиційно понеділок розпочинаємо з проведення апаратної наради під головуванням сільського голови – Ольги ГАРКАВЕНКО. На нараду були запрошені поліцейський офіцер громади – Євгеній РИНДИЧ, старости, начальники відділів та керівники структурних підрозділів.

15:17 24.04.2023

Сьогодні відбулася нарада. Обговорювали актуальне та важливе питання – нетехнічне розмінування.

Сьогодні, 24 квітня 2023 року, відбулася нарада під головуванням сільського голови – Ольги ГАРКАВЕНКО за участю представника військової частини, заступника начальника з превентивної діяльності ВП № 2 м. Путивль Конотопського РВП в Сумській області капітана поліції Сергія КОВТУНА, поліцейського офіцера громади Євгенія РИНДИЧА, начальника відділу Конотопського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області підполковника служби цивільного захисту Богдана Ількуна та його заступника Максима КРАСНОУСОВА.

15:15 24.04.2023

15:15 24.04.2023

ДЕНЬ ПСИХОЛОГА!

Шановні працівники психологічної служби нашої Новослобідської громади!

14:34 23.04.2023

Нова ініціатива підтримки бізнесу вже на старті!

Оголошуємо про старт нової ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яка реалізовуватиметься за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

23:21 21.04.2023