Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

ФЕСТИВАЛЬ "ДЗВІНОЧКИ ПУТИВЛЬЩИНИ"

12 червня в Путивльському районі, пройшов районний фестиваль дитячої пісні «Дзвіночки Путивльщини». Через непереборні обставини, цьогорічний фестиваль пройшов дистанційно. Головною метою цього фестивалю популяризація дитячої пісенної творчості, виявлення обдарованих дітей та підлітків. Від Новослобідської громади виступали чотири учасники: Роза Сіроштан, Князівський НВК, (керівник Тетяна Яновська), Олексій Байромалов, Князівський НВК, (керівник Тетяна Яновська), дитячий вокальний ансамбль «Веселі дзвіночки» Новослобідської НВК, (керівник Любов Соколова), Поліна Блішун, Волинцевський СК, (керівник Наталія Яснолобова). Наші глядачі були найактивніші, діти набрали найбільшу кількість перегляді, репостів, лайків, коментарів! А це важливо! В цьому році ми співаємо і танцюємо в пустих залах, вдома, без глядачів, не чуємо оплесків, не бачимо захоплених поглядів – артисту потрібна публіка! Дякуємо за вашу підтримку! Наші артисти, як і завжди були найчарівніші. Майже всі з них пробували себе в пісенних конкурсах. Поліна Блішун, вперше постала перед публікою фестивалю, хоча і дистанційно! Бажаємо, дітки, продовжувати свою творчу діяльність, не зупинятися на отриманому результаті! Чекаємо на ваші виступи!

16:21 15.06.2020

Міжнародний день захисту дітей

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям та виховання. В 2020 році День захисту дітей припадає на понеділок, 1 червня. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.

14:20 01.06.2020