ЗВІТ – ЛИНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Протягом робочого тижня на території села Линове працівниками КП "Турбота" (керівник Третяк С.В.) були проведені роботи з розчищення від аварійних дерев та небажаної порослі по вулицях Гагаріна, Гусєва, Миколаївська. На наступному тижні планується проводити розчистку на вулиці Першотравнева, Партизанська та проїзна частина шляху за селом.

10:46 16.01.2021

Сьогодні завітали представники Путивльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Сьогодні до Новослобідської сільської ради завітали представники Путивльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки - зам.воєнкома Бойко В.М., і начальник військового обліку Колісніченко Д.В., з метою проведення навчання з розгортання пункту військового збору сільської ради. Спеціалісти ознайомили працівників ради з основними першочерговими заходами, які мають бути вжиті в разі надходження повідомлення про розгортання відповідного пункту та обов'язками відповідальних осіб, які залучені до роботи такого пункту.

20:01 15.01.2021

Підписана попередня заявка про місцеве партнерство в сфері зайнятості задля плідної участі в проєкті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

У листопаді 2020 р. наша команда ініціювала включення Путивльської ОТГ до участі у двох проєктах. Такі ініціативи підтримав голова громади Гаврильчук Костянтин, який усвідомлює доцільність співпраці та участі.

19:10 15.01.2021

ДОПОМОГА ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ НАРАХОВУЄТЬСЯ І ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ОДНІЄЮ СУМОЮ

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період декретної відпустки

14:39 15.01.2021

ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ МАЮТЬ ОБСЛУГОВУВАТИ СПОЖИВАЧІВ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

16 січня набирає чинності стаття Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів. Тож усі надавачі послуг зобов'язані обслуговувати та надавати інформацію в Україні українською мовою

14:38 15.01.2021

До уваги населення!

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.12.2020 № 2779 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу» для АТ «Сумигаз» з 01.01.2021 встановлений тариф 1,28 грн м3 без ПДВ. Водночас, із 01.08.2020 роздрібна ціна на природний газ, зокрема для побутових споживачів, вільно встановлюється між постачальником та споживачем, тобто є договірною. При цьому постачальників газу на території Сумської області, що включені до реєстру ліцензіатів Національної комісії, станом на 13.01.2021 – 61. Додатково повідомляємо, що інформація щодо процедури зміни постачальника природного газу розміщена за посиланням djek.org - покрокова відеоінструкція.

14:23 15.01.2021